کنتاکتور زیمنس مشاهده محصولات آن در سایت شرکت تامین صنعت رامان

کنتاکتور زیمنس یک وسیله الکتریکی است که برای روشن یا خاموش کردن مدار الکتریکی استفاده می شود و نوع خاصی از رله در نظر گرفته می شود.

تفاوت رله و کنتاکتور:

با این حال ، تفاوت اساسی بین رله و کنتاکتور این است که کنتاکتور در برنامه هایی با ظرفیت حمل جریان بالاتر استفاده می شود ، در حالی که رله برای کاربردهای جریان پایین استفاده می شود. کنتاکتورها به راحتی می توانند در زمین نصب شوند و اندازه آنها جمع و جور است.

 

کنتاکت های دستگاه:

به طور کلی، این دستگاه های الکتریکی دارای چندین کنتاکت هستند. این کنتاکت ها در اکثر موارد به طور معمول باز هستند و هنگام کار با سیم پیچ کنتاکتور ، قدرت کارایی بار را تأمین می کنند.

بررسی انواع کنتاکتور زیمنس:

کنتاکتور انواع مختلفی دارد و هر نوع دارای ویژگی ها ، قابلیت ها و کاربردهای خاص خود است. کنتاکتورها می توانند جریان را در محدوده وسیعی از جریان ها از چند آمپر تا هزار آمپر و ولتاژهای 24 VDC تا هزار ولت را بشکنند. علاوه بر این ، این دستگاه های الکتریکی در اندازه های مختلف ، از ابعاد دستی گرفته تا اندازه های متر یا حیاط در یک طرف (تقریباً) ، ارائه می شوند.

موارد استفاده کنتاکتور:

متداول ترین منطقه کاربردی کنتاکتور بار با جریان زیاد است. کنتاکتورها به دلیل توانایی کنترل جریان بیش از 5000 آمپر و توان بالای 100 کیلووات شناخته شده اند. جریان های سنگین موتور هنگام قطع ، قوس تولید می کنند. در نتیجه با استفاده از کنتاکتور می توان این قوس ها را کاهش و کنترل کرد.

شرکت تامین صنعت رامان نماینده شرکت زیمنس و تامین کننده محصولات این کمپانی می باشد. جهت استعلام قیمت، مشاوره و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتساپ ( 09389063090 ) و یا با شماره های 66171282-021 ، 66171362-021 ، 66171488-021 تماس حاصل نمایید.